Strona główna » Aktywne krzesła – zmień sposób siedzenia!

Raty/Leasing

i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Aktywne krzesła – zmień sposób siedzenia!Aktywne krzesła – zmień sposób siedzenia!

Zmieniaj sposób, w jaki siedzisz z aktywnymi krzesłami. Najlepsza pozycja różne pozycje! Naturalna zmienność pozycji podczas pracy jest idealna dla ciała, a także zapewnia więcej energii. Dlatego aktywne krzesła są świetne, jeśli dużo siedzisz w pracy. Powiemy Ci, dlaczego!
Obecnie wiadomo, że zbyt długa praca siedząca jest szkodliwa dla organizmu. Długotrwałe statyczne pozycje nie są optymalne. Ciało jest stworzone do ruchu i czerpie korzyści z aktywności fizycznej. Zaleca się częste zmiany pozycji. Nie zapomnij więc odpocząć od siedzącego trybu pracy i przełączaj się między siedzeniem a staniem.
Łatwym, ale bardzo skutecznym sposobem na zmianę pozycji pracy, jest korzystanie z tzw. aktywnych krzeseł. To ergonomiczne krzesła, które na różne sposoby wprawiają ciało w ruch. Niektórymi przykładami aktywnych krzeseł są stołki Pilates, piłki balansujące oraz krzesła i stołki siodłowe, które aktywizują i wzmacniają mięśnie kręgosłupa, poprawiają postawę i poprawiają krążenie krwi. Mają również pozytywny wpływ na poziom energii użytkownika, ułatwiają koncentrację, co z kolei przyczynia się do zwiększenia wydajności i produktywności.
Aktywne krzesło może służyć jako uzupełnienie klasycznego krzesła biurowego - lub odwrotnie. Musi minąć trochę czasu, zanim ciało przyzwyczai się do nowej pozycji siedzącej, którą zapewnia aktywne krzesło. Dlatego na dobry początek wystarczy zmienić krzesło na godzinę, a z czasem zwiększać czas użytkowania.

Materiał naszego Partnera -Aj Produkty
https://www.ajprodukty.pl/warto-przeczytac/aktywne-krzesla-zmien-sposob-siedzenia/28429448.wf

Zespół mebledlabiur.pl


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl