Strona główna » O firmie

O firmie

mebledlabiur.pl  - wyposażenie i meble do biur, magazynów i warsztatów I mebledlabiur.pl I ergonomia w Twojej firmie

O nas

Zajmujemy się profesjonalnym wyposażeniem biur, magazynów, warsztatów, szatni czy lokali gastronomicznych. Cenimy wysoką jakość, solidność dlatego współpracujemy tylko z najlepszymi i sprawdzonymi dostawcami.

Jeśli szukasz wyposażenia odpowiedniego dla Ciebie, aby poczuć się komfortowo i zaoszczędzić czas zapraszamy do przejrzenia naszej oferty.

Naszym wiodącym produktem są skandynawskie biurka elektryczne – najbardziej ergonomiczne biurka dla każdego pracownika.

Doświadczenie

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w produkcji i sprzedaży mebli, wiemy że firmowe wnętrza to nie tylko zakup produktów – to również poprawa komfortu i efektywności codziennej pracy. Optymalnie urządzone wnętrze, zadba nie tylko o wizerunek Twojej firmy ale też o zdrowie Twoich pracowników. Dzięki dostosowanym do indywidualnych potrzeb rozwiązaniom naszych dostawców, stworzysz perfekcyjnie zaplanowane środowisko pracy, ściśle odpowiadające profilowi Twojego biznesu.

Jeśli potrzebujesz pomocy, pomożemy zaprojektować i zaaranżować pomieszczenia, w których użytkownicy będą mogli wykorzystać swój potencjał do maksimum – w biurze, stołówce, szatni, warsztacie czy magazynie, także w przestrzeni publicznej.

Korzystamy z najlepszych wzorców obsługi kontraktu w relacjach B2B


Wyposażenie i meble do biur, magazynów i warsztatów I mebledlabiur.pl I ergonomia w Twojej firmie


Siedziba: mebledlabiur.pl
ul. Mikołaja Reja 12 lok. 405,
35-211 Rzeszów
tel.: +48 17 888 60 06, +48 601 448 449

sklep@mebledlabiur.pl


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl