Strona główna » KELS - nowy dostawca mebli metalowych klasy Premium juz w naszej sprzedaży

Raty/Leasing

i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

KELS - nowy dostawca mebli metalowych klasy Premium juz w naszej sprzedażyPasja w połączeniu z nieustającym poszukiwaniem innowacji – tak w kilku słowach można scharakteryzować firmę KELS.

Firma KELS powstała jako odpowiedź na analizę potrzeb Klientów, którzy bardzo często zadawali pytania dotyczące realizacji zamówień niestandardowych w aspekcie mebli stalowych i elementów wyposażenia przestrzeni produkcyjnych i warsztatowych.

Doświadczenie w służbie najwyższej jakości

Długoletnie doświadczenie zaowocowało stworzeniem firmy, dla której nadrzędnym celem jest wyznaczanie nowych, jakościowych i wytrzymałościowych, standardów na rynku mebli metalowych.

Na każdym etapie produkcji zwracamy uwagę na to, by oferowane produkty spełniały najwyższe standardy jakościowe, funkcjonalne przy zachowaniu wzorowej estetyki.

Dbałość o każdy, nawet najmniejszy element na wszystkich etapach produkcji jest podstawą do stworzenia produktu wyjątkowego, będącego urzeczywistnieniem nowoczesnego i minimalistycznego wzornictwa.

Zadowolony Klient naszym priorytetem

Bardzo duży nacisk kładziemy na dbanie o naszych Klientów, dlatego kluczową kwestią jest sprostanie Państwa oczekiwaniom.

Bazując na latach doświadczeń w projektowaniu i wykonawstwie mebli metalowych oraz wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom co do jakości, użyteczności i nowoczesnego wzornictwa, postanowiliśmy stworzyć produkty o najwyższej, niedoścignionej jakości.

Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która tak dużą wagę przywiązuje do trwałości produktów i jesteśmy z tego dumni!

Użyteczność, ergonomia, jakość

Na etapie projektowania produktów kluczowym elementem determinującym finalny kształt mebli stalowych jest ich maksymalna użyteczność i ergonomia.

Charakteryzują się one wysoką jakością, którą gwarantuje system kontroli sprawdzający meble na każdym etapie produkcji.

Istotnym elementem charakteryzującym firmę KELS jest realizacja niestandardowych, indywidualnych zleceń przy zapewnieniu najwyższej jakości produktu.

Dopasowanie produktów i rozwiązań do Państwa potrzeb zapewnia praktyczna wiedza i najwyższe umiejętności wysoce wykwalifikowanego zespołu firmy KELS.

Dzięki zaangażowaniu naszych specjalistów mających do dyspozycji jeden z najnowszych, sterowanych komputerowo parków maszynowych jesteśmy w stanie wykonać każde, nawet najbardziej skomplikowane zamówienie.

Materiał promocyjny naszego Partnera - KELS
https://kels.pl/o-firmie/

Zapraszamy na zakupy
Zespół mebledlabiur.pl


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl